آموزش

بروکر آلپاری بدون چون و چرا بهترین است

بروکر آلپاری

برای وارد شدن به بازار فارکس باید ساعت ها مطالعه کرد و در ده ها حساب دمو، فعالیت کرد تا مطمئن شد که مسیر پیشرو، درست بوده و در آینده قرار است فقط و فقط سود کنیم. اگر تمامی آموزش ها را به درستی گذرانده باشید و با یک استراتژی دقیق وارد بازار شوید، اما در بروکر نامناسبی حساب باز کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر بروکری که با تبلیغات فراوان توانسته نظر شما را به خود جلب کند، پشتتان را خالی کند، چه میشود؟ این ها همه دلایلی است که شما باید در نظر بگیرید و در ابتدای کار، یک بروکر تراز اول جهانی همانند آلپاری را انتخاب کنید.

چرا آلپاری

بیش از دو دهه در بازار فارکس و به عنوان یک بروکر معتبر فعالیت کرده و بیشتر از تمام رقبایش، حساب کاربری ایجاد کرده است. مشتریان آلپاری در سرتاسر دنیا به بیش از ۲ میلیون نفر رسیده و رکورد دانلود متاتریدر (نرم افزار معاملاتی فارکس)، در اختیار آلپاری است. تنوع حساب معاملاتی اش بی نظیر بوده و ۶ حساب معاملاتی ارائه کرده است.

در بعضی از کشورهای اسلامی (مثلا افغانستان)، معتقدند که بهره (یا همان SWAP) باعث حرام شدن معامله شده و به همین جهت نیز آلپاری برای کشورهای مسلمان، حساب های اسلامی یا بدون بهره را معرفی کرده است. تنوع حساب های معاملاتی آلپاری به حدی است که کمتر رقیبی حتی نصب این تعداد حساب را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

اسپرد و کمیسیون

اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، نمیتوانیم بگوییم که بهترین اسپرد و کمیسیون متعلق به آلپاری است. اما باز هم میتوانیم با اطمینان خاطر به شما بگوییم که کارمزدهایی که این بروکر در نظر میگیرد، در بازه ی معقولی بوده و خوبی Alpari این است که همه چیزش شفاف است. نه نمودارها را دستکاری میکند، نه در حساب شما گپ ایجاد میکند و نه هنگامیکه سود کلانی به جیب زدید، بدون عذر و بهانه، حساب شما را تعلیق میکند. این در حالی است که در بسیاری از بروکرهای پر زرق و برق (اما بدون پشتوانه)، این اتفاق بارها افتاده است.

ثبت نام در بروکر آلپاری

اگرچه فرآیند ثبت نام در این بروکر ساده است، اما بهتر است ابتدا دستورالعمل بروکر آلپاری را بخوانید تا زیر و بم آن را کامل درک کنید. سایت تجارت فارکس یکی از سایت های معتبر آموزش بازار فارکس بوده که با ۱۵ سال سابقه، تمامی اطلاعات را رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

منبع: سایت انفجار

حسام بداغی
About author

من حسام هستم و متولد سال 74. از وقتی کمتر از هفت سال داشتم، به بازی تخته نرد علاقه مند شدم. با دیجیتال شدن این بازی و تاسیس سایت های شرط بندی، تصمیم گرفتم تا اطلاعات و تجربیات خودم را با تازه کاران و علاقه مندان به این بازی، در میان بگذارم.
  Related posts
  آموزش

  ایچیموکو بهترین ابزار تریدرها برای شناسایی جهت بازار

  آموزش

  شناخت انواع گودی کمر و درمان هر یک

  آموزش

  پیش از انجام ونیر کامپوزیت این مطالب را بدانید

  آموزش

  بهترین سایت برای دانلود اندیکاتورهای 2021 فارکس

  دیدگاهتان را بنویسید